150 nap, 150 ok, amiért a Fideszre szavazok. Csatlakozz
️ 12. rész #150nap150ok #mindennapraegyindok
Nekünk a béke számít
. Nekik a háború
. Nem fogjuk engedni, hogy bárki eladósítsa a gyerekeinket és az unokáinkat egy olyan konfliktus miatt, amelyhez nekünk semmi közünk
.
️ Brüsszel háborús üzemmódba kapcsolt, amit a mi pénzünkből, a magyar emberek adóforintjaiból akar finanszírozni. Miközben ők a fegyverkezést sürgetik, mi a béke és a biztonság oldalán állunk.
Magyarország nem fogja feladni a józan eszét, a szabadságát és a magyar emberek jövőjét csak azért, mert Brüsszel ezt várja. Nem és nem! 
/posztok.hu
A három baloldali jelöltből maradt két baloldali jelölt Észak-Pesten a tiszás előválasztáson. 




