Szilveszter napján mindig akad egy plusz követőm.
Vigyázzunk kedvenceikre, ilyenkor különösen! 

Nem kívánok senkinek se
különösebben nagy dolgot.
Mindenki, amennyire tud,
legyen boldog,
érje el, ki mit szeretne,
s ha elérte, többre vágyjon,
s megint többre.
Tiszta szívből ezt kívánom!
Szaporodjon ez az ország
emberségbe’, hitbe’, kedvbe’,
s ki honnan jött,
soha-soha ne feledje.
Mert míg tudod, ki vagy, mért vagy,
vissza nem fognak a kátyúk…
A többit majd apródonként
megcsináljuk.
Végül pedig azt kívánom,
legyen béke,
gyönyörködjünk még sokáig
a lehulló hópihékbe’!
️
Kányádi Sándor: Csendes pohárköszöntő újév reggelén
Szilveszter napján mindig akad egy plusz követőm.
Vigyázzunk kedvenceikre, ilyenkor különösen! 

Hagyományosan ez is elkészült, most is. Kocsonya. Nem miskolci, nem speciális, úgy készült, ahogyan tanultam, pontosabban ellestem anyutól. 
Szilveszter este a nevetésé is! 

Hollik Istvánnal meghívást kaptunk a Hír TV Troll című műsorába, ahol a közéleti témákat kicsit könnyedebben dolgozzuk fel.
Ma este 23 óra, Hír TV!
Boldog új évet kívánunk!
Elmentünk a még el nem adott Városházához, hogy átadjuk a főpolgármesternek karácsonyi ajándékunkat, egy szép, élő és kiültethető fenyőfát.
A kézzel készített díszek mindegyike egy-egy rossz emlék…
️ Nagy Feró pont a rétessütéshez ne értene? Hát persze, hogy ez is megy neki. Kisült a Ricse Rétes. 
Isten adjon mindannyiunknak vírustól mentes, sikerekben gazdag, boldog új évet!
Győzelemre fel! 


Hátráló, fogyatkozó Európa helyett sokszínű, bővülő, okosabb Európára van szükség. 
Ezt kívánjuk az Uniónak az új esztendőre! 

Szilveszter a tavaszban . Ragyogó időben , pazar hangulat , Ügető Szilveszter 2021