Kabul rózsáját is megsütötte ma a nap. A nagyítóval sem látható támogatottságú PM maradék társelnöke ma egy interjúban a "Fidesz történelmi vereségéről" delirált. A duplanullás ágensek szakkörének főnénije - akiknek évek óta nincs kimutatható szavazójuk - beszél politikai bukásról. Miközben a Fidesz zsinórban a 12. választását nyeri... Miféle teflon bevonat van ezeknek az arcán, de tényleg?
/posztok.hu

Árad az ideg!
️Ezért kell szedni rendesen a gyógyszert, amit az orvos felírt.



Petike! A Megafonosok sem szuperhősök, és időutazók sem!
Bocs haver, hogy túl gyorsan reagálunk… ✌️
🩵
helyett.

