ELBÁBOZZAM, HOGYAN IS LETTÉL MILLIÁRDOS, FERI
„Ugye világos, hogy ki miatt nem lesz lakásod?” – kérdi mai kinyilatkoztatásában a másoktól rekvirált, rózsadombi villa panorámás teraszáról a szemlőhegyi messiás, majd rögtön válaszol is: „Orbán miatt élsz rosszul”.
️Csak úgy, halvány emlékeztetőül elbábozzam Neked, hogyan is lettél milliárdos, Feri? Hosszan ragozhatnám a trükkök százait, amelyeknek köszönhetően az lettél, aki. Mesélhetném, hogy elkötelezett, az eszmében és a pártban hívő, karrierista ifjú komcsiból hogyan lettél kamudiplomás „üzletember”, aki persze mindig jókor volt jó helyen, aki mindig puhára esett.

️Aki ügyesen benősült a gyilkos ősökkel kibélelt, titkosszolgálati hátterű Apró családba, amelynek élén akkor már Klára anyukája, Piroska néni elvtárs finanszírozta olcsó hitelekkel, a számotokra nagyszerű üzleteket. Amelyek egytől-egyig arra az ócska, rablóprivatizációs modellre épültek, hogy a ’80-as évek közepétől, az elvtársi, legbelsőbb kör által tökéletesen ismert értékű és forgalmú, nagy, állami cégeket hogyan kellett látszólag lepusztítani, alul értékeltetni, majd fillérekért kimazsolázni, és végül százszoros profittal továbbadni.

️Ez a ti nagy tudományotok, Feri. Ebből nőttek ki a hozzád hasonló, feketeöves komcsiként indult, mára azonban a demokrácia és a jogállamiság állítólagos haláláért jajongó, újmilliárdos elvtárs hölgyek és urak. Akiknek elképesztő vagyona csak tovább gyarapodott az MSZP-SZDSZ kormányzása idején 1994 és 1998 között, majd a 2002 és 2010 közötti időszakban is, amikor elvtársaiddal Magyarország újbóli kiárusításában jeleskedtetek.

️Napestig lehetne sorolni, milyen tempóban és stílusban adtátok el még az állami „családi ezüstöt” is, gondoljunk csak például a közműcégek elherdálására, ami nem pusztán gazdasági, de nemzetstratégiai szempontból is soha el nem évülő, a magyarság ellen elkövetett, aljas bűncselekménnyel ér fel.
️Amikor 2010-ben az Orbán-kormány átvette az ország vezetését a Gyurcsány-Bajnai-korszak után, az állami tulajdonban lévő vagyonelemek értéke nagyságrendileg 1️⃣0️⃣ezer milliárd forint volt. Ma jóval több mint 2️⃣0️⃣ ezer milliárd
Magyarán: Orbán Viktor és kormánya tíz év alatt - a soha nem látott léptékű országépítés, a világon egyedülálló családtámogatási modell bevezetése, a CSOK, az elképesztő adócsökkentés, a nemzeti aranytartalék harmincszorosára emelése, stb. mellett - megduplázta az állami vagyont
Én a helyedben mélyen kussolnék, Feri...

soha nem lehet eleget hangsúlyozni: bármennyire is a Progresszióval️ vagy, hívhatnak rowlingnak vagy sebestyénnek, ha csak egyet, egyetlenegyet hibázol, kifiguráznak, hülyének néznek és ha azonnal…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média