TUDJÁTOK, MI A TÉT ÁPRILIS 3-ÁN? Hogy marad-e hazánk! Vagy önként átengedjük a hálózatok által bábuként rángatott ügynökbaloldalnak...
Ha azt gondolod, hogy lefutott az április 3-i választás, nincs igazad! Most senki sem ülhet karba tett kézzel! Erősek és esélyesek vagyunk, de nem lehetünk elbizakodottak!

A Békemenet újra megmutatta a patrióta közösség elsöprő erejét, de ha április 3-án nem megyünk el szavazni, akkor minden elveszhet! Komolyan kell venni a veszélyt, mert Márki-Zay ugyan csak egy báb, de a baloldalon bizony komoly erők gyülekeznek. A hálózatok ugyanis nekik dolgoznak, és bármi áron le akarják mosni a pályáról Orbán Viktort és kormányát.

Ne engedjük! Április 3-án szavazzatok a FIDESZRE, szavazzatok a HAZÁÉRT!Rendületlenül!

Karácsony az a pincsi, akinek Feri azt mondja, hogy "csípd meg, Pötyi!", majd füttyent és Pötyi visszaszalad lábhoz.
Márkizaj viszont az a terrorista, aki felveszi a robbanómellényt, de simán…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média