A BALOLDALI SZÍNJÁTÉK FINÁLÉJA MÉG ODÉBB VAN. VÉGÜL KLÁRA SEM LESZ MINISZTERELNÖK-JELÖLT...
Nem akarok sem buligyilkos, sem ünneprontó lenni, de nem Klára lesz a végső befutó. Ez csupán a Gyurcsányék-kreálta színdarab második felvonásának a legeleje, annak a bizonygatása, hogy a balos összellenzék passzát szelét bizony a szemlőhegyi Apró villa családi lakóközössége fújja.
Egyfajta erőfitogtatás ez, semmi más: megmutatni az önjelölt Jakabnak, Fekete-Győrnek, Márki-Zaynak és az ő pártjaiknak, hogy valójában ki az úr a háznál. S persze pozícionálni a DK-t, megüzenve a Soros-hálózatnak is, hogy a legerősebb, legrutinosabb baloldali szereplőként Gyurcsányék bizony megkerülhetetlenek, hiszen a sok műkedvelő között kizárólag ők lehetnek az ellenzéki „királycsinálók”.

Ami természetesen még egyáltalán nem jelenti azt, hogy Klára lesz a jelölt. A nyugati tartótiszt elvtársak ugyanis - sajnos - nem hülyék, pontosan tudják, hogy Dobrev Klárával - miniszterelnök-jelöltként - nem tudna nyerni a baloldal, így kerül majd a képbe Karácsony, aki ugyan állandóan kéreti magát, mint valami kényes menyasszony, de a végén - kenyéradó gazdái parancsát teljesítve -, csak elvállalja majd a jelöltséget.

Álomforgatókönyvük szerint Gergőke lenne a kirakatbábu, aki mögé felsorakozhatna a teljes Gyurcsány-Dobrev network, a már jól kipróbált, Magyarország számára közveszélyes gazdasági-politikai csapattal, az általuk vágyott hatalom valódi kulcsszereplőivel, akik örömmel elvégzik majd a napi, operatív aprómunkát, miközben Karácsony boldog örömmel facebookozgat.

S ez az egész persze a Soros nevével fémjelzett globális hálózat, totalitárius gazdasági és hatalmi befolyásszerző érdekeit szolgálva teljesedne ki. (Európai Egyesült Államok, Világkormány-idea) Dermesztő, még belegondolni is!

De mindehhez persze nekünk, patriótáknak is lesz egy-két szavunk. Nem hagyhatjuk!

BRÉKING! Megjelent a Magyar Építők magazin legújabb száma!
Mint a mellékelt kép mutatja, nagyon boldogok voltunk, amikor végre a kezünkbe került!
A linkre kattintva ti is belekukkanthattok a…

Bár ma az édesanyákat ünnepeljük, ne feledkezzünk meg az édesapákról sem!👨👴
Apa és fia együtt látnak el katonai szolgálatot, mindketten területvédelmi tartalékosként.🪖
Az egykori válogatott labdarúgó

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média