Magyar Labdarúgó Szővetség......Támadása a MAGYAR futball ellen! BMLSZ!!!!


Fradisták!
️ A válogatott szünet után szombaton a Nyíregyháza csapatát fogadjuk 19:30-kor a…
Orbán Viktor ezt gondolja Ursula von der Leyen háborús pénztarhálásáról, íme:
"135 milliárd euró. Ennyi pénzt akar összekalapozni Ukrajnának a brüsszeli bürokrácia feje, Ursula von der Leyen. Ez az ára a háború folytatásának.
Az elnök asszonynak egy gondja van: ez a pénz nincs nála. Van viszont három javaslat az asztalon.
Az első, hogy a pénzt dobják össze a tagállamok. Önként és dalolva, a saját költségvetésük terhére. Mintha nem lenne jobb dolguk.
A második lehetőség egy jól ismert brüsszeli varázsszer, a közös hitelfelvétel. Ma nincs pénz a háborúra, hát majd kifizetik az unokáink. Abszurd.
A harmadik javaslat a befagyasztott orosz vagyon lenyúlása. Kényelmes megoldás, de a következményei beláthatatlanok. Hosszas jogi huzavona, perek sokasága és az euró bedőlése. Ez vár ránk, ha ezt az utat választjuk.
Válasszuk hát a józan eszünket. Állítsuk le a megnyerhetetlen háború és a korrupt ukrán háborús maffia finanszírozását, és koncentráljuk az erőinket a béke megteremtésére.
Ideje visszafordulni a brüsszeli zsákutcából!"
Magyar Labdarúgó Szővetség......Támadása a MAGYAR futball ellen! BMLSZ!!!!


Fradisták!
️ A válogatott szünet után szombaton a Nyíregyháza csapatát fogadjuk 19:30-kor a…
👉👉👉Tényleg hamarosan megbukik Zelenszkij?
️
️
️Egyre világosabb: az ukrán elnök mozgástere elfogyott, Európa statiszta lett, a döntések pedig máshol születnek.
Részletek kommentben!
Itt az újabb kőkemény bizonyíték: Brüsszel tényleg háborúzni akar Oroszországgal!
AI
️De nagyon jó
Cristiano Ronaldoval találkozott Donald Trump a Fehér Házban. Pontosabban fogadta a sztárfocistát és feleségét. Ronaldo az amerikai elnök díszvacsoráján is részt vett. A portugál…
Kiszivárgott Trump új, 28 pontból álló béketerve: További területekről kellene lemondania Ukrajnának, olyan kelet-ukrajnai területekről is, amelyek jelenleg még az ellenőrzése alatt állnak...
Nem az jött neki szembe amit a német média eléjük tol
️Kár értük!
“Jó” ügynökök voltak