Építjük a nemzetet! 

LEBUKOTT A FACEBOOK
️
Most már nem kérdés: a Meta durván beleavatkozik a magyar választásokba és mindezt a Tisza Párt érdekében teszi. 
Igen! Egy nyíltan ukránpárti, kormányellenes regionális vezetővel a háttérben manipulálják a nyilvánosságot, torzítják az eléréseket, és próbálják átírni a politikai versenyt.
Nem hiszed el nekem? Ezt nem én mondom!
Nemzetközi szinten is felrobbant a sztori: Elon Musk köreihez tartozó Mario Nawfal nyilvánosan beszélt arról, hogy a Facebook visszafogja a miniszterelnök elérését, miközben Magyar Pétert mesterségesen felhúzza. Ezt látjuk, amióta előbújt a kis slim fit méregzsák.
Brüsszel után Kijev, most pedig a globális techóriások is beszálltak a kampányba. Egy összehangolt nyomásgyakorlás zajlik Magyarország ellen, ha kell olajblokáddal, ha kell irányított algoritmussal.
De van egy rossz hírük: ez kevés lesz!!
Magyarország nem egy kísérleti terep és nem egy gyarmat. A magyar emberek döntését nem lehet hackelni, végképp nem lehet zsarolni!!
Nem fogjuk hagyni, hogy:
– a pénzünket Ukrajnába lapátolják,
– belesodorjanak minket egy idegen háborúba,
– és hogy a családok fizessék meg ennek az árát az energiaárakon vagy ne adj isten emberi életeken keresztül.
Ez fáj? Sajnáljuk!
Lehet mesterségesen nyomni a lájkokat, lehet manipulálni, ez kevés lesz és mi akkor is, mindig Magyarországot választjuk!
A Fidesz a biztos választás.
/posztok.hu




A médiatükör helyett a számvalóság azt mutatja, hogy ez az ország nemzetközi összehasonlításban és gazdaságtörténeti dimenzióban is…
