Utcafórum Ferencz Orsolya-val. Mi vagyunk többen Józsefvárosban, Zuglóban és Erzsébetvárosban is. 


️El kell utasítanunk a háborút és azokat a politikai erőket, amelyek Brüsszel érdekeit képviselve sodornák veszélybe az országot. Magyarország biztonságát csak egy magyar érdekeket képviselő, nem pedig ukránpárti kormány tudja garantálni.
Kaposvártól Egerig az emberek egyértelműen üzentek: nem kérünk a háborúból és a brüsszeli zsarolásból, mert tudjuk, hogy a tét a biztonságunk. Egy háborúpárti kormány, amilyen a Tisza Párté is lenne, a magyar családoktól venné el a pénzt Ukrajna finanszírozására, veszélyeztetve a családtámogatásokat, sőt, a sorkatonaság visszaállításával a fiainkat is a frontra küldené. Ez a politika tönkretenné a helyi vállalkozásokat is, hiszen a háborús gazdaság és a forráselvonások bezárásokhoz és munkahelyek elvesztéséhez vezetnének a mi kerületeinkben is, miközben az országot egy tapasztalt, a magyar érdekeket védő vezető tudja csak megóvni a konfliktustól.
Mondjunk nemet a háborúra és azokra, akik a hatalomra kerülésük érdekében leszerződtek Brüsszellel!
A Fidesz a biztos választás!
Utcafórum Ferencz Orsolya-val. Mi vagyunk többen Józsefvárosban, Zuglóban és Erzsébetvárosban is. 


Mi vagyunk a többség Budapesten is! A Fidesz a biztos választás! 
🤝 Köszönöm Radics Bélának, hogy ma megtámogatta a józsefvárosi kampányt, és köszönöm annak a sok-sok, a környéken élőnek, akivel ma beszélgethettünk arról, hogyan képzeljük el Józsefváros,…
Köszönjük Kósa Lajosnak a látogatást!
Mindent bele fiúk! Hajrá Ferencváros!

Az unió már az ukrajnai háború előtt elrontotta az energiapolitikát...
Nagygyűlés előtt meccsnézés a kulcsi kocsmában. Mindent megtettünk, de nem tudtuk kiszurkolni a Fradinak.
Dunaújváros - nagygyűlés. Fidesz a biztos választás
Curtis már a helyszínen, 18:30-kor kezdünk! 

️Nagy Ervin színművész és tiszás képviselőjelölt a Dunai Vasmű helyzetét kéri számon a miniszterelnökön.
Ebből látszik, hogy az arcátlanság valóban határtalan a Tiszánál.
️
A Dunai Vasmű, az ott…