Minél jobban el akarnak hallgattatni, annál motiváltabb vagyok! 

Zuglóban és Erzsébetvárosban is számíthatnak ránk az idősek, megvédjük a nyugdíjasok juttatásait, kiállunk a nyugdíjemelések és a 13. és 14. havi nyugdíj mellett. Míg a baloldal “szakértői” mindent elkövetnek azért, hogy feljebb vigyék a nyugdíjkorhatárt és eltöröljék a szépkorúak támogatásait, addig mi határozottan kiállunk a nyugdíjasok megsegítése mellett!
Újra naggyá tesszük Zuglót! Újra naggyá tesszük Erzsébetvárost!
/posztok.hu