Debrecen város napján idén is elismerésben részesültek mindazok, akik munkájukkal hosszú időn át szolgálták közösségünket.

Külön büszkeség számomra, hogy a Debreceni Egyetem két kiváló professzora, Balla József és Bartha Elek Debrecen Város Díszpolgára kitüntetésben részesült.

Pro Urbe díjban részesült Aranyi Imre, Asbóth Anikó és Radics László, míg Déri Frigyes-díjat Miklóssy Ferenc és Vaszkó László vehetett át.

Munkásságuk példaértékű, és jelentősen hozzájárult Debrecen szellemi és tudományos életének gyarapodásához.

Gratulálok minden kitüntetettnek!

3 millió magyar ember egybehangzó akarata kell ahhoz, hogy a következő négy évben is kívül tudjuk tartani Magyarországot a háborún és megvédjük a magyarok pénzét!

Ezért ma szükségünk lesz mindenkire!…

EZ A 13 ÓRA SZÁMÍT!

HA JÓL DÖNTÜNK, AKKOR MEGMENTJÜK A KÖVETKEZŐ NÉGY ÉVÜNKET,

HA NEM, AKKOR BAJBA SODORJUK MAGUNKAT.

CSAK A FIDESZ A BIZTOS VÁLASZTÁS!

Vagy nemzeti kormányunk lesz vagy ukránbarát. Ebből lehet választani. Csak a Fidesz a biztos választás!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média