Kedves Követőim!
1. Mivel rengeteg aggódó, bátorító üzenetet kaptam, ezúton tudatom mindenkivel, hogy sikeres műtéten estem át az elmúlt napokban. 
2. Óriási hálával és köszönettel tartozom a Jahn…
Büszkék vagyunk
A magyar hősök napján emlékezünk
– és ma is akad, aki csendben válik hőssé.
A vasi rendőrök egy idős bácsit találtak meg ma az Őrség egyik erdejében, aki gombázás közben tévedt el.
Idős, órák óta bolyongó férfi hívta kétségbeesve ma délután a segélyhívót,hogy nem talál ki az erdőből.
A körmendi rendőrök nagy erőkkel indultak a segítségére,ahol először a férfi leparkolt gépkocsiját találták meg az erdő szélén. A mentést nehezítette,hogy nem volt térerő és az idős,fáradt gombász a haladási irányát és a tartózkodási helyét sem tudta megmondani.
A szirénák segítségével és folyamatos kapcsolattartással végül egy erdei patak partján, a botjára támaszkodva találtak meg a rendőrök. A terep nehézségeit áthidalva,egymást segítve jutottak ki a fáradt gombásszal,akinek szerencsére az ijedtségen kívül nem esett baja.
Mert a hősiesség nem mindig nagy szavakban, hanem a törődésben és az odafigyelésben rejlik. 

@lelkes rajongók
Kedves Követőim!
1. Mivel rengeteg aggódó, bátorító üzenetet kaptam, ezúton tudatom mindenkivel, hogy sikeres műtéten estem át az elmúlt napokban. 
2. Óriási hálával és köszönettel tartozom a Jahn…
Üdvözlettel az oszták vasutaknek, rendőtöknek!
Szép volt fiúk!
BÉKEMENET - németekkel!
A tömeg szinonimája mától a Békemenet!! 


Hazaszeretet, közösség, erő! Erről szól a Békemenet.
Ez a legjobb közösség!
Hatalmas különbség a két oldal között! Össze sem hasonlítható! Büszke vagyok rá, hogy Fideszes vagyok! 
❤️
Hello mi 
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők #hello #isten #haza #család…