Felforrt a kisFazék! Nekünk csobog a kisPatak.. 

Már holnap tábort verünk a Hungaroringen.
Csütörtök déltől a Formula 1 Magyar Nagydíj 2022 versenyhétvégéjén 0-24-ben ott vagyunk. Mogyoródon, a pálya melletti parkolóban fogadjuk bejelentéseiteket, amit személyesen vagy telefonon is megtehettek.
Az ideiglenes rendőrőrs elérhetőségei:
+36 30 615-6313; +36 20 444-1324
A forgalomkorlátozásokról és a rendőri biztosítással kapcsolatos információkról a honlapunkon tájékozódhattok: https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/formula-1-hungaroring
Kérünk benneteket, hogy bízzatok a forgalomirányító kollégáinkban. Ők minden erejükkel azon lesznek, hogy a forgalom folyamatosan haladjon, mindannyian időben és balesetmentesen elérjétek úti célotokat.
A településen és a környéken lakók, valamint a térségben közlekedő autósok türelmét és megértését előre is köszönjük!
Felforrt a kisFazék! Nekünk csobog a kisPatak.. 

NÉGY ÉVE, TUSVÁNYOSON, Ferenc Kalmár ral, Dr. Szili Katalinnal, Tőkés Lászlóval. Az akkori gondolataim most is érvényesek, de a körülmények sokat romlottak azóta. Az idén nem tudtam ott lenni velük,…
Az jár a fejemben, hogy abból a 80 millióból, amit Jakab el akart lopni, mennyi parizeres zsemle jönne ki? 


A lengyelek már nyíltan írnak arról, hogy megegyeztek Zelenszkijjel Ukrajna lengyel átvételéről.