Szabó Dezső üzenete kötelez: Minden magyar felelős minden magyarért. S mert a brutálisan meggyilkolt testvérünk magyar állampolgár is volt, kétszeres a felelősségünk.
Ezért kérem minden kollégámat, barátomat, harcostársamat, s minden jóérzésű magyart, holnap, július 11-én, pénteken, este nyolc órára jöjjön Ukrajna budapesti nagykövetsége elé, gyújtsunk gyertyát a brutálisan meggyilkolt magyar testvéreink emlékére, a halott ukránok emlékére, és méltóságteljesen tiltakozzunk az embertelenség és a háború ellen!
/posztok.hu
🤝🇪🇺 Kereskedelmi feszültségek az EU és az Egyesült Államok között!
️ Bayer Zsolt gyertyagyújtást szervez a ukránok által halálra vert kárpátaljai magyar honfitársunk emlékére.
️ Július 11., 20:00, Ukrán Nagykövetség székháza
️ Weber parancsára a Tiszások von der Leyenre szavaztak, és a háborúra folytatására szavaztak!






️
️
