„Kossuth Lajos azt üzente…” Így szólt a Múzeumkertben a Kossuth nóta. Hallgassa meg Ön is!
A magyar haza örökös fenyegetettség árnyékában él.
Nem elég nagy, hogy a mérete, nem elég számos, hogy a sokasága, és nem elég gazdag, hogy a pénze garantálja a megmaradását.
A magyar hazát csak és kizárólag polgárai szeretete, a szívek ereje tartja fönn.
/posztok.hu




Mi, magyarok másképp élünk. - 

Gratulálok 