Válasz Budai Lórántnak

Tisztelt polgármester úr!

Írásban többször és a legutóbbi testületi ülésen szóban is elmondtam, hogy feletébb különös, amikor minden email-t megkapok, kivéve azokat, amelyekre a polgármester úr folyamatosan hivatkozik. Bemutattam a rendszergazda hivatalos dokumentumait, mely szerint nem érkezett Önöktől email. Kértem Önt és a jegyzőjét, hogy Önök is vonják be az informatikusukat a szóban forgó „rejtély” feltárásába.

Írásban és személyesen is – immár sokadjára – ismertettem Önökkel az egyetlen magán telefonszámomat, ahol mindenkinek 0-24h elérhető vagyok.

A többi polgármesterrel is ezen csatornákon kommunikálok, így oldunk meg problémákat és így érünk el közös célokat. Igaz, ez kevésbé látványos, mint egy indulatos, gyűlöletkeltő facebook megosztás.

Ezúttal sem érkezett öntől sem email, sem telefonos megkeresés, a bejegyzése újabb infantilis trükk!

Mellesleg, az ön által felvázolt probléma sokkal komolyabb annál, hogy azt a polgármester csak úgy a facebook-on megüzenje... Ettől függetlenül a jászberényiek számíthatnak a segítségemre!

Az Ön által megszokott gyűlöletkeltés, infantilis trükközés és egy helyben topogás helyett, javaslom, hogy a jászberényiek érdekeit legyen szíves szem előtt tartani! Jó munkát kívánok!

Üdvözlettel: Pócs János

45
Sebaj, még mindig fiatalabb vagyok, mint jövő ilyenkor leszek...
👍Indulhat egy újabb 365 napos utazás a Nap körül.
Hálásan köszönöm a szülinapi köszöntéseket!

II. Erzsébet trónra lépésének hetvenedik évfordulója, platinajubileuma alkalmából neki küldött üzenetem.

„Őszinte tisztelettel és szívből gratulálok Felségednek platinajubileumához – nemcsak mint…

A sorscsapások globális természetűek: népvándorlás, járvány, háborúk. A hatékony, gyors válaszok pedig mindig nemzetiek és lokálisak.

Ezért mi továbbra is hiszünk a nemzetállamokban.

Luxemburgban négy szem között is volt lehetőségem egyeztetni Elisa Ferreira kohézióért és a reformokért felelős biztos asszonnyal.

Mindkettőnk érdeke, hogy az uniós források még az év vége előtt…

Horváth-Lugossy Gábor, a Magyarságkutató Intézet főigazgatója egy történelmi zászlót, Hunyadi János zászlaját ajándékozta a KIMBA-nak a nemzeti összetartozás napja alkalmából.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média