Magyarország egy jó állapotban lévő ország: az államadósság csökken, a költségvetési hiány kontroll alatt van, a gazdasági növekedés erőteljes, az exportunk megy fölfelé, a beruházási rátánk rendkívül…
„Ha oda szög, oda patkó. Ha oda a patkó, oda a ló.
Ha oda a ló, oda a lovas. Ha oda a lovas, oda a csata.
Ha oda a csata, oda a haza. Verd be jól, azt a patkószöget!”
Kedves Jászságiak!
A térségünkben egyetlen patkószög sem veszett el, mind a 20 településen – Jászberényben is! – abszolút többséggel győztünk! Tisztelettel köszönök minden szavazatot, amely elsöprő támogatással felhatalmazott a Jászság parlamenti képviseletére!
Köszönök minden bátorító kézfogást és erőt adó tekintetet, amit az elmúlt időszakban kaptam! Köszönöm azoknak az ismeretleneknek, akik az utca túloldaláról biztatóan integettek, vagy elküldték, ahogy a gyermekük énekli a kampánydalunkat, vagy házi süteményt hoztak az irodába, vagy bekopogtak és csak annyit mondtak, hogy hajrá.
Nekem Önök adták az erőt, mert minden rosszindulatú támadás helyére, három olyan jött, akik miatt rendíthetetlenül mentem előre!
Ez a – korábban még egyetlen politikusnak sem sikerült – 61%-os szavazati többség , ez a győzelem ékes példája annak, hogy hiába a túlerő, a taktika és a cselszövés, a végén mindig a szív és a teljesítmény győz! Mi békét ígértünk, ezért azoknak is kezet nyújtok, akik ellenem kampányoltak. Most már egymással dolgozzunk és ne egymás ellen!
Köszönöm minden aktivistának, önkéntesnek és a civil barátoknak a fáradhatatlan munkát!
Hiszem, hogy közös a cél, közös a munka, közös az eredmény, közös a siker, közös az öröm, de a dicsőség egyedül a Jóistené! Köszönöm a bizalmat! Ígérem, meg fogom szolgálni!
Hajrá Jászság! Együtt megyünk előre!
Üdvözlettel: Pócs János
a Jászság országgyűlési képviselője
Magyarország egy jó állapotban lévő ország: az államadósság csökken, a költségvetési hiány kontroll alatt van, a gazdasági növekedés erőteljes, az exportunk megy fölfelé, a beruházási rátánk rendkívül…
A pécsiektől kapott szavati többség mellett Komlón is győztünk. ✌️
Polics Józsefpolgármester úrral hálásan köszönöm a komlóiak folyamatosan növekvő szavazatszámát is! Folytatjuk a baloldal város…
Megerősítjük a szövetségeinket az EU-val és a NATO-val. Továbbra is az EU-ban képzeljük el Magyarország jövőjét, és részt veszünk a jövőről szóló vitában.
Ma azt javasoltam Putyin elnöknek, hogy azonnal hirdessen tűzszünetet.
Budapest kész otthont adni a tűzszüneti tárgyalásoknak - írta Orbán Viktor a Facebook-oldalán.
Ma azt javasoltam Putyin elnöknek, hogy azonnal hirdessen tűzszünetet.
Budapest kész otthont adni a tűzszüneti tárgyalásoknak.
Mindent meg fogok tenni, hogy megvédjük a magyar családokat - mondta Orbán Viktor a nemzetközi sajtótájékoztatóján.
Orbán Viktor: ma beszéltem Putyin elnökkel. Azt javasoltam, hogy azonnal hirdessen ki tűzszünetet. Felajánlottam, hogy az orosz elnök jöjjön el Budapestre és…
Indulás Brüsszelbe a NATO-külügyminiszterek találkozójára.
A múlt héten ez a program még ceruzával volt a naptárban, vasárnap este viszont beírtuk tollal is.
Nekünk Strasbourgban is Magyarország az első! Következetesen kiállunk a magyar emberek békéjének és biztonságának garantálása érdekében.