Újabb béremelésekről döntöttünk.
Orbán Viktor ma reggel a Kossuth Rádióban elmondta, hogy az ápolók bérét 21 százalékkal, a bölcsődei dolgozókét 20 százalékkal, a kulturális dolgozókét pedig ugyancsak 20 százalékkal emelik majd 2022 elejétől.
Hozzátette azt is: egymillió fiatalt érint majd, hogy nem kell a jövő évtől szja-t fizetniük és 1,9 millió szülő kapja vissza a 2021-ben befizetett szja-t 2022-ben.
Ha sikerül a minimálbért 200 ezer forintra emelni, akkor egy szép évet zárhatunk - tette hozzá Orbán Viktor.
Újabb béremelésekről döntöttünk.


️Könyvbemutatóval és 86 milliós kormányzati támogatással ünnepeltük a 100 éves Siófoki Bányász Sportegyesületet!
️A 100 ÉVES A SIÓFOKI FUTBALL c. könyv megjelenését magam is örömmel támogattam, ugyanis…
Egy hétig még lehet jelentkezni a Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogramra
Bel- és Igazságügyi Tanács, 2021.10.07.
Orbán Viktor béremeléseket jelentett be:
"2022. január 1-jétől megemeljük az ápolók bérét 21 százalékkal, a bölcsődei dolgozókét, a szociális világban dolgozókét, és a kultúrában dolgozókét pedig 20…
✌️Valaki segítsen, legyen szíves! Mi ez a ramazúri a főpolgármester körül
️ Azt írják, ma visszalép
👍 Egy hete elvittek az UFÓ-k, annyit kértem, hogy a 2. forduló előtt hozzanak vissza.
Most szálltunk…
Ennyi.
Tombol a Gyurcsány Show! A kirakatban nagyban megy a civakodás, de a főszerepben továbbra is Gyurcsány marad.
Ne dőljünk be a Gyurcsány Show-nak!
Román Nemzeti Nap a Vadászati Világkiállításon
️
Őszöd-15 Mandiner posztsorozat!
Egyedül nálunk csökkent a minimálbér vásárlóértéke 2002-2010 között. sajnos. Ezekben az években hagytak el bennünket a V4-ek is. 
Osszátok, mutassátok meg azoknak, akik…