Sas Dániel Zoltán jászberényi zongoraművész, magas színvonalú művészeti munkája, valamint jótékonysági tevékenysége elismerésként Magyar Bronz Érdemkereszt kitüntetésben részesült…
A jászberényi Szikra Galériában, szombaton délután kezdődött el a "Legyen a zene mindenkié" klasszikus zenei koncertsorozat. Sas Dániel zongoraművész, Atyimó Ferenc tubaművész és Keskeny Richárd zongoraművész közreműködésével, 20 alkalommal várják a zenekedvelőket a Jászság művelődési házaiban és közösségi terein az elkövetkező fél évben. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával szervezett programok fővédnökségét Pócs János országgyűlési képviselő vállalta fel.
/posztok.hu



! 



️Az Aranycsapat tagjának, Czibor Zoltánnak a szobrát avattuk fel Komáromban.
Duna Nap Torockón




️ Diploma nélkül is élvezi Karácsony Gergely bizalmát, bruttó 502.500 forintért a BKK Zrt. felügyelőbizottsági elnöke.