Miként már mondtam: egy meglehetősen rossz színjáték nézői lehetünk mi magyarok ezekben a napokban. A Tisza Párt folyamatosan fenyegezőzik, kioktat, a kormányzati munka átadás-átvételi eljárásában is csak vádaskodik.
Nem sokkal az erről szóló sajtótájékoztató után pedig a jegyzőkönyveket egész egyszerűen az utcán hagyják.
Panyi Miklós képviselőtársam jogosan kérdezett rá, mit keresnek ezek a fontos iratok az utcán. Nézzék meg a röövid videót, még az udvarias kérdésekre sem kap választ. Ez a tiszás valóság!
/posztok.hu
️ Így bánik az új kormány az átadás-átvételi dokumentumokkal.
A mai napon megtörtént a kormányzati átadás-átvétel a Miniszterelnökség Kossuth téri irodaházában.
Most jött velem szembe ez a kép a Facebookon.
️Ez a fotó maga a Tisza! Az új “rendszer”…

A Fidesz és a Tisza-kormány tagjai találkoztak, és megtörtént az átadás-átvétel. Egy ember nem volt képes ezt (sem) méltósággal kezelni: Magyar Péter.