Mértéktartással és szerényen ez tényleg Ennyi. 
Felháborító, hogy Brüsszelben háborús terveket szőnek, az árát pedig a mi pénzünkből fizettetnék meg! A jászsági embereknek járó forrásokat gond nélkül Ukrajnának küldenék!
️Mivel a saját kasszájukat lenullázták Ukrajna támogatásával, most kitalálták, hogy a bankoktól vennének fel óriási háborús hiteleket. Aztán a törlesztőrészletet a tagállamok fizetnék.
Hogy miből? Elmondták azt is: megszorításokból és adóemelésekből.
Elvennék a 14. havi nyugdíjat,
a családi adókedvezményeket,
a rezsicsökkentést.
☝️De a jászok pénze a Jászságé, nem a brüsszeli háborús kasszáé!
A baloldal és a Tisza Párt ehhez a brüsszeli diktátumhoz bólogatna, de mi nem engedjük, hogy tönkretegyék, amit felépítettünk.
☝️A Fidesz a biztos választás! 💪
❤️

/posztok.hu



Orbán Viktor felvilágosított a nagyképű tiszásokat!
A Fidesz a biztos választás!
