Megígértük, megcsináljuk!

Szent István-napi díszünnepség és díjátadó Jászfényszarun 

Méltó módon ünnepeltük államalapító királyunk örökségét, a magyar nemzet összetartozását és hagyományaink erejét.
Az ünnepi alkalom keretében sor került a díjátadóra is, mellyel elismerést kaptak mindazok, akik kiemelkedő munkájukkal, szolgálatukkal és példamutatásukkal gazdagítják közösségünket.
️ Szívből gratulálok a díjazottaknak – büszkeséggel, hogy Jászfényszaru ilyen értékes embereket tudhat magáénak.
Szent István öröksége ma is arra hív bennünket, hogy összefogással, hittel és kitartással építsük közös jövőnket.
/posztok.hu

️


Nyertes pályázat a közbiztonság érdekében….
Véghelyi Patrik