Most esett le!
NoÁr(onka) nemcsak horribilis pénzt szed a cuccaiért, de még a logót is úgy lopta.
🦝Méghozzá egy mosógépről.
Gratulálok!
Most esett le!
NoÁr(onka) nemcsak horribilis pénzt szed a cuccaiért, de még a logót is úgy lopta.
🦝Méghozzá egy mosógépről.
Gratulálok!
rövidesen vádat emelhetnek az amerikai elnök fia ellen, adócsalás miatt.
Jó reggelt! 
Végig néztem ma reggel a kommenteket és annyira jó látni, hogy mintha nem is új oldalam lenne. Itt vagytok mind akikkel nap mint nap harcolunk az igazunkért!
Akikkel aktívan harcolunk a…
Még egy kis pedagógus sztrájk biznisz.....
Nem tudnak minket elhallgattatni!
Köszönöm nektek, hogy itt vagytok velem!
💪🙏
Az orosz-ukrán háborún túlmutató kereskedelmi konfliktus zajlik.
👉 A nagy olajkitermelő országok új döntésükkel demonstratívan szembe helyezkedtek az Egyesült Államokkal.
Részletek a videóban. 


JÁTÉK
️
A képeken
a nyíregyházi magasból mentő szer🪜 és annak kezelője, Gégény Gyula tűzoltó főtörzsőrmester🧑
látható. A fotókon azonban a magasból mentőn és a kollégánkon megváltozott valami
, a…
Kedved balliberálisok!
🙏Ne hergeljetek, ne szítsatok gyűlöletet, ne gyártsatok álhíreket tovább!
Gyűlöletből még soha nem épült semmi, mondj nemet a gyűlöletre!
Tudjátok nekem nem az a legfelháborítóbb, hogy az ilyen noÁr féle senkik 17 ezer forintos kínai cuccokat árulva akarják megszedni magukat a tüntetéseken, hanem az, hogy a dollárbaloldal ugyanezt…