Magyar Nemzet | Polgári napilap és hírportál
"Nem rasszizmus ez, de az embernek tényleg bedagad a feje a sok szerecsen, arab, szingaléz meg vizigót focista láttán – nem a bőrszínükkel, a vallásukkal vagy a nyelvükkel van baj, de ez azért mégiscsak a mi nemzeti bajnokságunk lenne, álljon meg a menet!"
(TOLLHEGYEN!)
/posztok.hu






és Gyurcsány
egy limuzinban? Vajon hova utaznak? 
Ezt a filmet is látni kell…
️


