Hát, jó étvágyat mindkettőnek!
Végülis semmi extra nem történt ma (és ezzel a Székletgate-et le is zárhatjuk), csupán kiderült: a balliberálisok szellemi vezérei ugyanazt fogyasztják, amivel a híveiket etetik.
Hát, jó étvágyat mindkettőnek!
Ukrán ügynökök, egymás közt…
Kísérteties a hasonlóság, nem? Véletlen lenne?…
Olvasom, hogy a tiszások azt terjesztik egymás közt, hogy Trump felhívta Magyar Pétert is… 
Ez is egy különbség közte meg Orbán között: Orbánt tényleg fel is hívta! 
Brüsszel képviselje az EU érdekeit, ne Ukrajnáét
Zsarolás a Barátság-vezeték elleni ukrán támadás
Holnap lesz a nagy nap
❤️