Jó az irány!!!
4% alatt a magyar munkanélküliség.
"Hogyan van ez? Felfüggeszteni a jogállamot a „demokrácia” érdekében? Eltekinteni a jogállamiságtól, hogy az helyreállítható legyen? Mi van?"
(TOLLHEGYEN!)
Jó az irány!!!
4% alatt a magyar munkanélküliség.