Kint az új Detox a Kaukázussal és egy kis muzsikálással!
Hol vannak ilyenkor a woke-kretén mérőverák, mikor egy elm..eteg rohadék FÉRFI épp tönkrevágja sportoló nők életét, olimpiai álmait?
Ilyenkor kussolnak.
De miért nem fogtak-fognak össze a sportoló nők, miért nem bojkottálják közösen, összefogva a versenyeket addig, míg ezt a rohadék fickót ki nem takarítják a női versenyről?
Őrület.
Aki tudja, név szerint melyik NOB-véglény engedte be a két bokszoló fickót a nők közé, kérem, írja meg kommentben.
(pt)
Kint az új Detox a Kaukázussal és egy kis muzsikálással!
Abszurd, de sajnos igaz kérdés a női ökölvívó olimpiai negyeddöntő elé:
Ki fog győzni? Hámori Luca (NŐ) vagy Khelif (FÉRFI)?

Itt tart 2024-ben az olimpiai mozgalom!
Wokebusterek akcióban! Csatlakozzon Ön is! 

MIÉRT KELL EZT A HAGYNI?!
SAJNOS NEM SIKERÜLT
A BRAVÚR BOXBAN:
Kovács Richárd nem jutott be az elődöntőbe a férfi ökölvívók 63.5kg-os súlycsoportjában.
El is felejtettem gratulálni Imane Khelif-nek.
🏳️
Tudjátok, ő az az algér FÉRFI boxoló, aki nők között boxolhat most a párizsi olimpián. Sikeresen legyőzte az első fordulóban a mexikói ellenfelét.…
Holnap is szurkolhatunk magyar éremnek úszásban: 
Kós Hubert oktatott 200m háton, és a legjobb idővel lesz ott a holnapi döntőben 20:38-kor!

