Wintermantel Zsolt: Az előző egy elvesztegetett ciklus volt – Mi kérdezünk
​Bár a baloldal egyéb hazugságok mellett 2019-ben azzal került hatalomra Újpesten, hogy megígérték, a kerületnek kórháza lesz, végül csupán megállapították, hogy mégsem fejlesztik az egészségügyet, a félretett egymilliárdot pedig egyszerűen elégették. Wintermantel Zsolt, a Fidesz újpesti polgármesterjelöltje a PestiSrácok.hu-nak arról beszélt, az elmúlt ciklus elvesztegetett idő volt, a június 9-i választás után pedig be kell hozni a lemaradást. Ehhez szükséges az újpesti egészségügyi szolgáltatás átfogó fejlesztésének előkészítése – a fővárossal és a kormánnyal együttműködve –, valamint az infrastruktúra és a Duna-part rehabilitációja. Wintermantel a http://xn--pestisrcok-y4a.hu/ stúdiójában arról is beszélt, hogy a baloldal folyamatos hazugságkampányok mögé bújik, miközben a kerület a Trippon Norbert nevéhez fűződő számlagyáras botrány miatt kerül folyamatosan az országos hírekbe.

Terrortámadás volt a késelés és Kebabfőváros lett Heilbronn | GEOrgPOLITIKA
Jens Rommel Németország legfelsőbb ügyésze terrortámadásnak, azon belül is vallásilag motivált bűncselekménynek…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye