Terrortámadás volt a késelés és Kebabfőváros lett Heilbronn | GEOrgPOLITIKA
Jens Rommel Németország legfelsőbb ügyésze terrortámadásnak, azon belül is vallásilag motivált bűncselekménynek…
Wintermantel Zsolt: Az előző egy elvesztegetett ciklus volt – Mi kérdezünk
Bár a baloldal egyéb hazugságok mellett 2019-ben azzal került hatalomra Újpesten, hogy megígérték, a kerületnek kórháza lesz, végül csupán megállapították, hogy mégsem fejlesztik az egészségügyet, a félretett egymilliárdot pedig egyszerűen elégették. Wintermantel Zsolt, a Fidesz újpesti polgármesterjelöltje a PestiSrácok.hu-nak arról beszélt, az elmúlt ciklus elvesztegetett idő volt, a június 9-i választás után pedig be kell hozni a lemaradást. Ehhez szükséges az újpesti egészségügyi szolgáltatás átfogó fejlesztésének előkészítése – a fővárossal és a kormánnyal együttműködve –, valamint az infrastruktúra és a Duna-part rehabilitációja. Wintermantel a http://xn--pestisrcok-y4a.hu/ stúdiójában arról is beszélt, hogy a baloldal folyamatos hazugságkampányok mögé bújik, miközben a kerület a Trippon Norbert nevéhez fűződő számlagyáras botrány miatt kerül folyamatosan az országos hírekbe.
/posztok.hu









Újabb terméket hívtak vissza a forgalomból.