Úgy költi a pénzt az újpesti önkormányzat, mintha nem lenne holnap: több millió forintból ünnepelték meg egy park felújítását
150 ezer forintért fényképeztette magát az újpesti DK-s alpolgármester, Trippon Norbert azon a rendezvényen, ahol több millió forintból ünnepelték meg magukat és mellékesen azt a világraszóló eseményt, hogy felújították a IV. kerületi Levendula parkot. A helyi Fidesz frakcióvezetője, Nagy István megkeresésünkre emlékeztetett, hogy az önkormányzat több mint 30 milliárdos költségvetéssel rendelkezik, mégis arra panaszkodnak, hogy a kerületnek nincs pénze. A frakcióvezető szerint Újpest megállt a fejlődésben, és nem történt semmilyen beruházás parkfelújításokon kívül.

Izraelbe utazik a brit miniszterelnök – Kövesse velünk a palesztin–izraeli konfliktus híreit! - PestiSrácok

Kövesse velünk ma is a palesztin–izraeli konfliktus híreit!…

Karácsony a jövő évi választásról: Azt nem tudom, hogy miből fogok most kampányolni - PestiSrácok

Karácsony Gergely olyan szomorú fejjel üldögélt Gulyás Marci…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye