A mostani adásban is volt a háborútól tudatosan eltávolodó, ún. pszichózisoldó műsorblokk ; ezúttal a pedagógussztrájk volt a téma. Az ellenzéki pártok, elsősorban a DK előretolt helyőrségeként működő szakszervezetek valójában a legkevésbé sem a tanárokat képviselik , hanem politikai érdekeket szolgálnak - és ehhez kihasználják a tanárokat. De ettől még van baj bőven ezek a területen. Nem csak a tanárok fizetése és munkakörülményei, hanem az egész közoktatás jövője miatt. Ugyanis égető tanárhiány van már most, és a jövőben ez csak még rosszabb lesz. Ha viszont egyáltalán nem lesznek már szaktanárok, akik valódi tudást adva, a súrlódásról, a kontinentális lemezekről, a zigótákról… vagy épp Balassi Bálintról oktassák a nebulókat, akkor az iskolák funkciója gyermekmegőrzésre, társasági életre és zsírkrétával rajzolgatásra fog redukálódni. Persze, hurrá, csodálatos, végre egész nap önmegvalósíthatnak a gyerekek, megvalósul a finn modell… csak épp azóta már maguk a finnek hátráltak ki a finn modell mögül, miután rájöttek, hogy az output-ja semmit nem tudó, élhetetlen hülyegyerekeket jelent. Szóval a következő (Orbán-)kormány tegye rendbe a közoktatást, különben… (na, ezt Jeszi a műsorban mondja el)

A teljes adást itt tudjátok megnézni: 👇
https://pestitv.pestisracok.hu/2022/03/22/a-hobbista-is-megy-tuntetni-a-tanarok-mellett-politikai-hobbista-deak-daniellel/

Marco Rossi sajtótájékoztatója a szerbek elleni felkészülési meccs előtt

Botka Endre sajtótájékoztatója a szerbek elleni felkészülési meccs előtt

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye