Miért bombáznak
az oroszok iskolákat, kórházakat, színházakat…?
Tényleg gátlástalanul támadják az ártatlan civileket?
A Hobbista csapata némi történeti áttekintést adott - az összeállításban egy történész
is segítséget nyújtott - arról, honnan erednek azok a taktikák, miszerint az egyik fél polgári létesítményekbe telepít katonaságot, fegyvereket…
a másik fél pedig igyekszik ezeket mielőbb megsemmisíteni. De persze ettől még valóban vegzálják a támadó hadseregek a polgári lakosságot is; ennek célja nem az eszement öldöklés, hanem a folyamatos demoralizálás, ami a megadás kikényszerítéséhez vezethet. 🏳
A teljes adást itt tudjátok megnézni: 👇
https://pestitv.pestisracok.hu/2022/03/22/a-hobbista-is-megy-tuntetni-a-tanarok-mellett-politikai-hobbista-deak-daniellel/
/posztok.hu











