Egy 10 éve Ukrajnában élő kongói férfi kijelentette
, nem akar harcolni azért az országért, ami őt befogadta és menedéket nyújtott neki
, mert szerinte ez “a fehérek háborúja”. Érdemes ebből leszűrni a megfelelő következtetéseket
, ahogy abból is, hogy az amerikai YouTube-erek nagyobbik része is egyre jobban aggódik amiatt, hogy milyen szerepe lehet az USA-nak egy esetleges új világrendben
, melynek két pólusa a Kelet és a Nyugat. Közben az Egyesült Államok liberális elitje nem tágít Joe Biden mellől, a méréseikben még mindig sikeresnek állítják be az irányítani egyre képtelenebb elnököt, aki határozottan felelős a háború kirobbanásáért. 
Nézzétek vissza a teljes adást! 
/posztok.hu







De vajon valójában mit gondolnak az oroszok?👇

