Régen volt ilyen karakteres, sikeres
külpolitikája Magyarországnak, mint amilyen most. Nem véletlenül alakult ki ez az intenzív kapcsolat 🤝 a visegrádi országok között. A március 21-ei #Boomerlázadás-ban 👴 Kiss Gy. Csaba - aki a Visegrádi Együttműködés kiindulópontjánál is részt vett - úgy értékeli a történéseket, hogy "szűkebb értelemben megváltozott egy kicsit Magyarország geopolitikai helyzete." Vagyis a művelődéstörténész
szerint hazánk más összefüggésbe került, és jelentősebb is lett az országunk szerepe.
A teljes adást itt tudjátok megnézni: 👇
https://pestitv.pestisracok.hu/2022/03/07/a-visegradi-egyuttmukodes-erositi-a-nemzeti-politizalast-kiss-gy-csaba-muvelodestortenesz-a-boomerlazadasban/
/posztok.hu









