A Világgazdasági Fórum, Bill és Melinda Gates alapítványával, valamint a patinás John Hopkins egyetemmel közösen, 2019 októberében egy pandémiás szimulációt rendezett. Ahol egy denevérekről sertéseken keresztül, majd pedig már emberről emberre is terjedő vírus söpört végig a világon, halálesetek millióit és súlyos gazdasági károkat okozva. Ismerős? Nem véletlenül. A szimuláció alig néhány hónappal később megvalósult, és ma is tart. Covid-19-nek hívják. Idén júliusban a Világgazdasági Fórum újabb szimulációt rendezett. Ezúttal egy online vírus, egy ún. “kiber-pandémia” jelenségét vizsgálták. Például ha terroristák fertőzik meg összehangoltan a világméretű hálózatokba bekötött számítógépeket. És emiatt esetleg a kormányok úgy döntenek, hogy lekapcsolják az Internetet, vagy legalábbis korlátozásokat vezetnek be. És mi van, ha nincs valós támadás, de mégis elhitetik a lakossággal a veszélyt, és ezzel legitimálják a magánéletünk fölötti uralmat a technológiai óriáscégek? Megannyi kérdés, amire nincs megnyugtató válasz…de a műsorból azért kiderül néhány lehetőség.

A teljes adást itt tudjátok megnézni: 👇
https://pestitv.pestisracok.hu/2021/11/18/lekapcsolhatjak-az-internetet-osszeomolhat-e-az-europai-energiahalozat-politikai-hobbista-suli-janossal/

Napi aktuális extra ismétlés - Fidesz kongresszus! Szombaton a HírTV műsorán!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye