Tényleg így van?
️

A Ki ette meg a misszionáriust
legújabb adásában Zelenka Dóra és vendégei, Horváth Tamás és Bálint Botond kibeszélték, miként lehetséges az, hogy a magyar kormány támogatásával rendezhették meg az idei MTV EMA-gálát 🕺, amelyet nagyrészben annak szenteltek, hogy propagálják az LMBTQ-eszméket 🏳️
. Több fellépő az állítólagosan homofób magyar kormánynak üzent, habár az Orbán-kormány ezzel a támogatással most megcáfolt minden homofób vádat. Valóban szükség volt ekkora LMBTQ-partira?
Tényleg így van?
️

Tovább gyűrűzik a botrány, ezúttal Anonymus egy…