Zelenka Dóra Ki ette meg a misszionáriust?

A Ki ette meg a misszionáriust? legújabb adásában Zelenka Dóra és vendégei, Horváth Tamás és Bálint Botond kibeszélték, miként lehetséges az, hogy a magyar kormány támogatásával rendezhették meg az idei MTV EMA-gálát 💃, amelyet nagy részben annak szenteltek, hogy propagálják az LMBTQ-eszméket 🏳‍. Több fellépő az állítólagosan homofób magyar kormánynak üzent, habár az Orbán-kormány ezzel a támogatással most megcáfolt minden homofób vádat.
Azonban valóban szükség volt ekkora LMBTQ-partira🏳‍? Többek között erre keresnek választ a műsorban. Emellett szóba kerültek azok a fiatalok, akiknek már a létezés is fáj, mindezért pedig a szüleiket hibáztatják, akik világra hozták őket . Mi lesz abból a generációból, akik már a házi feladat írástól életük végét kívánják? A műsorból ez is kiderül!
Nézzétek vissza a teljes adást!
A teljes adást itt tudjátok megnézni:

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye