A november 17-ei…
A Ki ette meg a misszionáriust? legújabb adásában Zelenka Dóra és vendégei, Horváth Tamás és Bálint Botond kibeszélték, miként lehetséges az, hogy a magyar kormány támogatásával rendezhették meg az idei MTV EMA-gálát 💃, amelyet nagy részben annak szenteltek, hogy propagálják az LMBTQ-eszméket 🏳
. Több fellépő az állítólagosan homofób magyar kormánynak üzent, habár az Orbán-kormány ezzel a támogatással most megcáfolt minden homofób vádat.
Azonban valóban szükség volt ekkora LMBTQ-partira🏳
? Többek között erre keresnek választ a műsorban. Emellett szóba kerültek azok a fiatalok, akiknek már a létezés is fáj, mindezért pedig a szüleiket hibáztatják, akik világra hozták őket
. Mi lesz abból a generációból, akik már a házi feladat írástól életük végét kívánják? A műsorból ez is kiderül!
Nézzétek vissza a teljes adást! 
A teljes adást itt tudjátok megnézni: 
A november 17-ei…
Erdei Krisztián, a Mathias Corvinus Collegium kommunikációs igazgatója volt a…
Vinné az MU a háromszoros BL-győztes trénert, ám úgy tűnik, a francia szakember neje nem…