Mindeközben az M1-en. Jó pár "független" média hazudott sokkal többet, mint az M1 az elmúlt 16 évben. Az viszont igaz, hogy az M1-nek nem csak a füllentései voltak szakmailag alacsony színvonalúak, hanem az igazat is felettébb vállalhatatlan minőségben adta elő. Ez a kulturális műsorok egy jelenetős részére persze nem igaz, azok fényévekkel múlják felül a belpesti "kultúrát". Épp ezért érthetetlen, hogy a helyes társadalompolitikai és geopolitikai alapokon nyugvó üzeneteket miért nem sikerült jól csomagolni.
Hazudni csak olyan elegánsan és könnyedén szabad, ahogy azt a független és objektív ellenzéki sajtó előadta az előző négy ciklusban. Igazmondást viszont persze senki ne próbáljon tőlük eltanulni, mert olyasmi nincs a portfoliójukban.
Természetesen joggal dörgölik a hatalmas hibáinkat az orrunk alá, lehetett volna több eszünk. Örök tanulság, hogy ami ciki, arról mondjuk ki, hogy az.
Magyar Péter személyes tévéje viszont rettentő szórakoztató lesz, habár ahhoz zsenik kellenek, hogy őt tévére "alkalmazzák".

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye