Az anyag…
A Közel-Keleten továbbra is nagyon durva a biztonsági helyzet, Irán továbbra is nagyon komoly csapásokat mér az arab országokra, ezért a légterek továbbra is csak részlegesen tudtak kinyitni, ezért tovább folytatjuk a mentesítő járataink közlekedését - mondta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szombaton a tárca tájékoztatása szerint.
LINK KOMMENTBEN!
Az anyag…
A yorki…
„Ha Max végigment volna az időmérőn, akkor nem biztos, hogy itt lennék.”
️
️ 
Micsoda mérkőzés!

A futball ünnepe is lehetett volna a szombati Slask Wroclaw–Wisla Kraków rangadó Lengyelországban, ehhez képest…
Roger Köppel, a Die Weltwoche főszerkesztője: Miközben Kijevben elszabadult a megalománia, a nyugati média mélyen hallgat a botrányról.
Orbán Viktor: Nem tudjuk, mi lesz Ukrajna jövője, megmarad-e egyáltalán.
️
Családi üzelmek tiszás módra. Magyar Péter nyíregyházi jelöltje a jól ismert urambátyám-világ helyi képviselője? Csontvázak dőlhetnek ki a szekrényből
: Ladóczki Balázs
A Tisza Párt elnöke Vitályos Esztert, a szentendrei körzet országgyűlési képviselőjét is a szájára vette.
:AFP