Volt baja Magyar Péternek ezen a hétvégén. Kiderült, a volt vezérkari főnök szeret fegyverrel császkálni mindenfelé, ahogy az is, hogy a Tisza Párt legeslegújabb adópolitikusa a magyar…
A Tiszánál már megint “ráncot vetett” az adóemelés - kezdte ma reggeli, a közösségi oldalon közzétett bejegyzését Orbán Viktor miniszterelnök. Orbán Viktor ezzel reagált a Tisza Párt legújabb gazdaságpolitikai terveire, amellyel a párt a magyar vállalkozásoknak nyújtott támogatásokat akarja visszaszorítani.
LINK KOMMENTBEN!
/posztok.hu







