Hadházy Ákos szokásos keddi tüntetésén jártunk, ahol a megkérdeztük a napi aktuális politikai kérdésekről a megjelenteket. Majdan meglepődve hallottuk, hogy ezeket a tüntetéseket még maga a szervező sem tartotta túl sikeresnek, pedig a mondandójából az derült ki, hogy már több mint tíz alkalommal próbálkozott. Ezért a nem jelenlévő embereknek üzent: Ha itt lettetek volna, sikerült volna.

#pestisracok #tüntetés #hadházy #ellenzék #pride #budapest

Brüsszel és a Tisza Párt sunyi kis alkuja akadályozza az új sárbogárdi mentőállomás megépítését – jelentette ki a Belügyminisztérium egészségügyi államtitkára a Fejér vármegyei városban a leendő…

Előzékeny dolog, hogy az “út a börtönbe” projekt keretei közt maguk az érintettek kezdték meg a vonulást. Bár végül kaloda helyett kamu kalotaszegiben kötöttek ki. Még vannak hiányosságok a…

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye