Minek hallgatná le bárki Magyar Péteréket? Hiszen maguk is felvesznek mindent... | Kocsmai igazságok
És szorgalmasan nyilvánosságra is hozzák. Azt hittük, lehet élni anélkül, hogy felvennénk minden beszélgetést magunk körül, de a tiszások bebizonyítják, hogy felvétel nélkül unalmas az élet. Csak az a hivatalos, amit titokban felvettek. És egyúttal az átláthatóságot is biztosítják azzal, hogy nyilvánosságra is hozzák az egymásrók készült felvételeiket. Komoly dolgokról is lehet eszmét cserélni a kocsmában, de ezúttal nem kellett ilyesmikkel terhelnünk magunkat. Ez volt Magyar Péter válasza Trump győzelmére, a múlt heti budapesti diplomáciai eseményekre. Csak szólok, hogy mi csak úgy beszélgettünk mint Szabó Gergő meg Bálint Botond, eszünkbe se jutott, hogy valaki felveszi.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye