Vita a cseh államfő és a kormányfő között: ki képviselje Csehországot a NATO-csúcstalálkozón?
Éles vita bontakozott ki abban a kérdésben, hogy mégis ki képviselje Csehországot a NATO júliusi csúcstalálkozóján Ankarában, ugyanis mind az államfő, mind a kormányfő magának akarja a részvétel jogát.
Az EU elitjei a stratégiai bizonytalanság állapotában vannak Enes Bayrakli, az isztambuli Türk-Alman Üniversitesi professzora szerint. Részletek a kommentben
Két forgatókönyv lehetséges a magyar államigazgatás, azaz a kormányhivatalok és a kormányablakok jövője kapcsán, a jelek pedig baljósak – erről beszélt a Pest vármegyei főispán a Világgazdaságnak.…