Az Orbán kormány adta a kenyeret.... a tisza kormány adja a cirkuszt.
Egy felvidéki magyar nyelvű gimnázium is az szlovák oktatási „reform” áldozata lett
A szlovák oktatási minisztérium „reform-hadjáratba” kezdett, amely nem kegyelmezett az egyik magyar nyelvű gimnáziumnak sem. Az szlovák oktatási minisztérium döntése értelmében ezzel megszűnik a gimnáziumi oktatás a szepsi Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpontban.
https://pestisracok.hu/forro-drot/2026/05/szlovak-oktatas-felvidek-magyar-nyelvu-gimnazium-benes
A szlovák oktatási minisztérium „reform-hadjáratba” kezdett, amely nem kegyelmezett az egyik magyar nyelvű gimnáziumnak sem. Az szlovák oktatási minisztérium döntése értelmében ezzel megszűnik a gimnáziumi oktatás a szepsi Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpontban.
https://pestisracok.hu/forro-drot/2026/05/szlovak-oktatas-felvidek-magyar-nyelvu-gimnazium-benes
/posztok.hu
️


️





:AFP