Az országot kibertámadások hulláma érte hétfőn, egy nappal a NATO-csúcs előtt – közölte a litván kormány. A Telia litván távközlési szolgáltató hétfőn jelentette be, hogy Telegram-csatornákon különböző litván állami intézmények és vállalatok megtámadásár...
Nyilván nem véletlenül időzítették a támadást a NATO-csúcs előtti napra...👉részletek a cikkben #pestisracokponthu