Németországban ennyi emberről feltételezik, hogy jelentős mértékű politikai…
A kormány célja, hogy 2030-ig megduplázza a települési hulladékok újrafeldolgozási arányát – mondta Koncz Zsófia, az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Tiszalúcon, ahol egy új hulladékudvart adott át. #pestisracokponthu
Megkeressük az ősi, lüktető Palesztin Államot a történelemben | Hardcore Hobbista
Sajnos a közel-keleti konfliktus még ezen a héten is uralja a témáink nagyobb részét, így a mai adásban a terület…
Baranyi…