️Mostantól számítógépén vagy telefonján is – szó szerint! – belelapozhat a legújabb Demokratába. Próbálja ki! 
ℹ️Link kommentben!
A migrációs hullám továbbra sem csitul, idén már 125 ezer bejutási kísérletet hiúsítottak meg a déli határon a magyar határőrök és határvadászok – közölte a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára kedden Budapesten, a Szerbiába induló rendőri kontingens búcsúztatóján. #pestisracokponthu
️Mostantól számítógépén vagy telefonján is – szó szerint! – belelapozhat a legújabb Demokratába. Próbálja ki! 
ℹ️Link kommentben!
Az esemény szervezői „a legjobb dolog a héten” címmel írnak az LMBTQ-felvonulásról, a fideszes parlamenti képviselő szükségtelen provokációnak tartja.
Az, hogy újra összeáltt az NSYNC, semmi ehhez képest: Roberto Carlos, Luís Figo, David Beckham és Ronaldo, azaz az igazi Galaktikusok újra együtt! 

Óriási elismerés: Dominik Szoboszlai a hónap legjobbja a Liverpoolnál!
💪😍
Részletek itt: https://bit.ly/3PmTOB2
Szoboszlai Dominik a hónap legjobb játékosa a Liverpoolnál. 
Azt azonban még…