Kerkez Milos és Szoboszlai Dominik után egy harmadik nagy igazolással büszkélkedhet a magyar futball. A Ferencvárosi Torna Club eladta saját nevelésű 18 éves támadóját a német Bundesligában szereplő Eintracht Frankfurtnak, vagyis ismét egy topligás klub igazolt játékost k...
️ A fiatal játékos jövőre csatlakozik a német klubhoz, átigazolási díját egyelőre nem hozták nyilvánosságra. #pestisracokponthu