Néhány percre Paks belvárosától, az Ürgemezőnél gyalogosan haladt át csütörtökön délelőtt Dóczi István, amikor furcsa dolgot látott az út mellett heverni: mintha egy próbababa lett volna deréktól lefelé. Hazafelé nézte meg jobban, amikor már észrevette a félbevágott torzóból kiálló csontot is. Ekkor döbbent rá, hogy tulajdonképpen egy holttestet talált. Néhány méterrel odébb hamarosan felfedezte a felsőtestet is. Mindkettő maradvány hasonló módon, arccal lefelé feküdt, a ruházat is egészen ép volt. Vélhetően a sokktól István azt sem vette észre, hogy a fej is hiányzott a törzsről. Ezt a rendőrök találták meg mintegy ötven méterre a többi testrésztől. Azóta kiderült az is, hogy egy nő volt az elhunyt – írja a teol.hu.#pestisracokponthu
/posztok.hu








