A két Szeviép-vezér egyikét, B. Sándort 2,5 millió forint pénzbüntetésre ítélte, a másodrendű vádlott P. Lászlót bűncselekmény hiányában felmentette a Debreceni Törvényszék. A lassan 10 éve tartó büntetőeljárás összesen durván 6 millió forintos bűnügyi költ...
️BOTRÁNYOS MÁSODFOKÚ ÍTÉLET SZÜLETETT A SZEVIÉP-ÜGYBEN! - Habár a Gyurcsány-kormánytól és Botka Lászlótól megkapták az M44-es autópálya és a szegedi villamosberuházás költségének fedezetét, több mint 500 alvállalkozót nem fizettek ki a Szeviép vezetői. Mégis felmentéssel és nevetséges pénzbüntetéssel ússzák meg az ügyet, sőt: a nyomozás hatmilliós költségét is az adófizetők állják!
Olvassa el Füssy Angéla videóval kiegészített tudósítását!
/posztok.hu






Az oroszok bejelentése szerint elfoglalták Paraszkovjivkát.

