A két Szeviép-vezér egyikét, B. Sándort 2,5 millió forint pénzbüntetésre ítélte, a másodrendű vádlott P. Lászlót bűncselekmény hiányában felmentette a Debreceni Törvényszék. A lassan 10 éve tartó büntetőeljárás összesen durván 6 millió forintos bűnügyi költ...

️BOTRÁNYOS MÁSODFOKÚ ÍTÉLET SZÜLETETT A SZEVIÉP-ÜGYBEN! - Habár a Gyurcsány-kormánytól és Botka Lászlótól megkapták az M44-es autópálya és a szegedi villamosberuházás költségének fedezetét, több mint 500 alvállalkozót nem fizettek ki a Szeviép vezetői. Mégis felmentéssel és nevetséges pénzbüntetéssel ússzák meg az ügyet, sőt: a nyomozás hatmilliós költségét is az adófizetők állják!

Olvassa el Füssy Angéla videóval kiegészített tudósítását!

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye