Egyszemélyi döntések, káderrendszer és a bázisdemokrácia alapelveinek figyelmen kívül hagyásáról mesélt a PestiSrácok.hu-nak egy, a Momentumból kilépett pártoló tag, aki korábban aktivistaként segítette a párt munkáját. A férfi több politikai és fegyelmi kihágást is szóvá tett a párt vezetőségénél, amelyek mind következmény nélkül maradtak. Állítása szerint az erkölcsi kódexére büszke Momentum etikai bizottsága egy gittegylet, a pártvezetői kultuszhoz hasonlót ellenzéki oldalon legfeljebb a DK-nál tapasztalható, aki pedig ezt szóvá teszi, azt „destruktív személyiségként” bélyegzik meg és „lekaraktergyilkolják”. Szilárd Szalai írása a #pestisracokponthu-n!
/posztok.hu






️

